Tinklinė lentyna

Tinklinė lentyna

Tinklinė lentyna, kurios gylis 1082 mm, plotis 910 mm, maksimali leidžiama apkrova 500-1000 kg. Naudojama išrinktoms prekėms su padėklais arba be jų laikyti. Taip pat tinka naudoti kaip stelažų apsaugą pakrovimo įrenginių įvažiavimuose.

Naudodami PALLSTÄLL paletinius stelažus sukursite racionalią ir efektyvią sandėliavimo erdvę, nesvarbu, ar Jūsų sandėlis mažas, aukštas, siauras, pakraunamas rankiniu būdu ar automatizuotas.

Šis stelažas yra montuojamas iš dviejų komponentų: rėmų ir atraminių sijų. Stelažas stabilizuojasi veikiant rėmui. Rėmo atraminiai kampai sutvirtinti kvadratiniais vamzdžiais – tokia konstrukcija užtikrina stelažo stabilumą ir leidžia išlaikyti dideles apkrovas. Šie stelažai yra pritaikyti tvirtinti betoninėse grindyse. Dėl kitos medžiagos pagrindo susiekite su mumis.

EAB paletiniai stelažai atitinka Europos paletinių stelažų standartus, kurių žymenys yra SS-EN 15512, SS-EN 15620, SS-EN 15629, SS-EN 15635.

Cinkuota.

Susisiekime
Klausimus užduoti galite ir elektroniniu paštu, užpildę šią formą. Mūsų atsakymai bus tikslesni, jeigu nusiųsite kuo išsamesnius ir detalesnius klausimus bei nurodysite konkrečius reikalavimus.
Sutinku su privatumo politika
Siųsti