Mūsų komanda

Mūsų komanda

„Profesionaliausias rezultatas yra pasiekiamas tik tada, kai darbuotojai turi galimybę būti išgirsti. Mes dirbame kaip viena komanda, todėl kiekvieno projektų vadovo, montuotojo ir specialisto įžvalgos vertinamos. Kiekvienas komandos narys prisideda, kad Jums sukuriama paslauga būtų nepriekaištinga.“ – Vytautas Šadauskas, įmonės vadovas

MV Supply darbuotojai – ilgametę patirtį sukaupę specialistai, nuolatos atnaujinantys savo žinias įvairiuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. Aukšta darbuotojų kvalifikacija, profesionalumas ir atsakomybė leidžia Jums sukurti geriausią kokybės standartą.

Mūsų komandos yra aprūpintos visa montavimui reikalinga įranga ir techninėmis priemonėmis. Darbuotojai yra apmokyti pagal valstybines darbininko, dirbančio aukštalipių darbus, kėlimo platformos operatoriaus, krautuvų vairuotojo ir kitas programas bei turi atitinkamus kvalifikacijos pažymėjimus. Darbų vadovai, būdami darbų saugos ir sveikatos specialistais, yra kompetentingi profesionalai ir geba sudaryti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas darbuotojams.