MV Supply - paslaugos, kurios užtikrina Matomą Vertę

Sandėlio įrangos montavimas

Mes žinome, kad Jūsų pagrindinė veikla yra Jūsų verslas. Tuo tarpu mūsų sertifikuota ir apdrausta komanda, kuri specializuojasi būtent sandėlio įrangos montavimos srityje, atvyks pas Jus ir sumontuos sandėlio stelažų sistemą ar lentynas. Patyrę specialistai užtikrins saugią darbui aplinką, o baigę darbus atliks pilną įrangos testavimą. Dažnai klientai patys nori atlikti stelažų įrengimo darbus, tačiau mes rekomenduojame šiuos darbus (ypač sudėtingesnių sistemų montavimą) patikėti MV Supply montuotojų komandai, kuri viską atliks saugiai ir efektyviai.


Per metus sumontuojame vidutiniškai 180 000 padėklinių vietų, todėl galime pasirūpinti ir Jūsų sandėliu.


MV Supply profesionalai dirba su skirtingo sudėtingumo stelažų sistemomis: paletiniais, konsoliniais, įvažiuojamaisiais/pravažiuojamaisiais, gravitaciniais bei lentyniniais stelažais, mezoninais (platformomis/perdangomis), „radio shuttle“ stelažų sistema ir kt. Taip pat galime sumontuoti ne tik naujas, bet ir naudotas stelažų sistemas. Esame sukaupę didelę patirtį montuodami pasaulyje pripažintų gamintojų: MECALUX, STOW, EAB, META, InterRoll, Jungheinrich, Rack and Roll, ROSSS, Link51, Dexion, NEDCON, Duwic, SLP, BITO, Polypal, FERALCO, Manorga ir kt., produktus.


Mūsų komandos yra aprūpintos visa montavimui reikalinga įranga ir techninėmis priemonėmis. Darbuotojai yra apmokyti pagal valstybines darbininko, dirbančio aukštalipių darbus, kėlimo platformos operatoriaus, krautuvų vairuotojo ir kt. programas bei turi atitinkamos kvalifikacijos pažymėjimus. Darbų vadovai, būdami darbų saugos ir sveikatos specialistais, yra kompetentingi profesionalai ir geba sudaryti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas darbuotojams.

Sandėlio įrangos demontavimas ir reorganizavimas

Sandėlio įrangos perstatymas gali būti painus, brangus ir nesaugus – nerizikuokite ir pasitikėkite ekspertais. Mes nepastebimai greitai viską perstatysime, kol jūsų darbuotojai dirbs tiesioginį savo darbą.


MV Supply specialistai, sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį demontuojant įvairias sandėlio logistikos sistemas, gali tvarkingai, nepažeidžiant konstrukcijų išmontuoti Jūsų turimus stelažus ar lentynas ir perstatyti juos pagal Jūsų poreikį, prieš tai įsitikinę, jog naujasis išdėstymas neprieštarauja gamintojo reikalavimams. Jeigu reikia išmontuoti tik dalį sistemos, galime pasiūlyti dalinį demontažą: mūsų montuotojai dirba diskretiškai, užtikrindami, kad likusi sandėlio dalis veiktų be trikdžių.


Jeigu Jūsų kompanija nori perkelti savo sandėlį į kitą vietą, mūsų ekspertų komanda tuo taip pat pasirūpins: išmontavusi stelažus, juos supakuos – taip garantuojama, kad sistema bus transportuojama ir pristatyta be pažeidimų. Naujame sandėlyje stelažus sumontuosime pagal iš anksto suderintą ir patvirtintą įrangos išdėstymo planą.